STAVBA DOMU, ZATEPLENIE, OBNOVA…

Prečo by ste si mali vybrať nás?

Či sa rozhodnete pre stavbu domu, zateplenie alebo obnovu niektorých častí, ktoré Vám už padajú na hlavu potrebujete v prvom rade vedieť „čo sa s tým dá robiť a koľko by to stálo.“

Ponúkame poradenstvo a obhliadky zadarmo, vypracujeme cenovú ponuku a navrhneme postup pri riešení problému za rozumné ceny. 

Príprava …

Pri stavbe domu na kľúč ponúkame spracovanie projektu a potrebný inžiniering pri vybavovaní stavebného povolenia. Tiež Vám navrhneme najvhodnejší typ materiálu, vzhľadom na Vaše požiadavky, lokalitu stavby a Váš rozpočet. 

Na výpočet hrúbky zateplenia Vášho domu  vychádzame z teplotechnického posúdenia a platnej legislatívy na základe, ktorých navrhneme aktuálne hrúbky izolantov a druh izolačného materiálu (EPS, MV, fukané izolácie alebo penové izolácie). Ponúkame aj spracovanie projektu pre účely čerpania dotácie na zateplenie od ŠFRB.

 

Realizácia

Nech už si vyberiete akýkoľvek projekt alebo obnovu, dbáme na výber použitých materiálov a odbornosť prevedenia. Výber materiálov s Vami konzultujeme, spolupracujeme s viacerými overenými dodávateľmi pri zachovaní rozumných cien. Pri zateplení používame kvalitné silikónové omietky s možnosťou antigrafitového alebo fungicídneho náteru. Dodávané okná, klampiarske, zámočnícke a iné výrobky sú certifikované, preto dávame aj predĺžené záruky na niektoré dodávky (napr. strechy, zábradlia) v rámci stavby domu na kľúč.

Naša činnosť

-výstavba ( domov na kľúč, hrubé stavby, betonáž základov, dosiek, stropov, montáž striech, inžinierske siete, montáž zámočníckych a klampiarskych výrobkov)

-zateplenie (fasád, krovov, plochých striech, dodávka okien a dverí, zateplenie stropov pivníc, fúkané izolácie, penové izolácie)

-interiér (maľby, sádrokartóny, položenie laminátových podláh, obklady a dlažby, murovanie jadier, kompletáž sanity)

-exteriér (oprava balkónov, realizácia oporných múrov, odkvapových chodníkov, úprava terénu, ploty, betonáž schodov, nanášanie kamienkových kobercov)

Ciele

Naším cielom sú kvalitne spracované stavby z moderných materiálov, ktoré nevytvárajú zbytočnú druhotnú energetickú záťaž na životné prostredie a tým zvýšené náklady pre užívateľa na ich prevádzku. Vytvárame príjemný domov pre našich zákazníkov za prijateľnú cenu.